Baidarių maršrutai

Kerintis dzūkijos upių  Merkio, Šalčios bei Visinčios grožis.

Merkys – įstabiausias Dzūkijos perlas, jo ilgis – per 200 km. Įšteka Baltarusijoje, į pietus nuo Mikuliškių, 5 km vingiuoja siena, toliau – Lietuvos teritorija. Iki Jašiūnų teka įspūdingu senoviniu pelkėtu slėniu, nuožulniais, raguvų išraižytais šlaitais, toliau, iki Varėnos, upė graužiasi smėlingais krantais. Dar daugiau žavesio Merkio pakrantėmis teikia gurgančios versmės bei žvėrelių praminti takai. Vaizdingiausias, patraukliausias ir visiems įveikiamas maršrutas Valkininkai – Merkinė.

Maršrutai:

Valkininkais – Merkinė (88 km) 2-3d.
Valkininkais – Pamerkiais(18km) 1d.

Šalčia yra didžiausias ir vaizdingiausiais Merkio intakas, jos ilgis – 76 km. Išteka Šalčininkų rajone, vingiuoja ūksmingu Rūdininkų girios pakraščiu. Šalčia patraukli neaukštais krantais, žaismingais vingiais, tyru vandeniu ir įspūdingu grožiu. Patogiausias ir vaizdingiausias maršrutas: Gerviškės-Valkininkai.

 

Maršrutai:

Gerviškės-Valkininkai (40km)
Žygmantiškės- Valkininkai (15km)
Papiškės-Valkininkai (32km)

 

Visinčia –neplati ir labai vingiuota upė, Šalčios intakas, jos ilgis – 53 km. Išteka Mikantonių apylinkėse, netoli Šalčininkų. Visinčia patraukli kiekvienam drąsiam, pamėgusiam nuotykingą irklavimą upeiviui. Kelionę rekomenduojama pradėti nuo Gudelių gyvenvietės.

Maršrutai:

Gudeliai- Visinčios žiotys (29km) 2-3 d.

 

 

 

 

Verseka – upė pietryčių Lietuvoje, Šalčininkų ir Varėnos rajonuose; Merkio kairysis intakas. Prasideda Dailidžių kaimo apylinkėse, Baltarusijos pasienyje. Aukštupyje teka į vakarus, už Eišiškių pasuka į šiaurės vakarus, vingiuoja Dainavos girios rytiniu pakraščiu. Įteka į Merkį 77 km nuo jo žiočių, ties Mielupiais.

Baidarių nuoma - Nuostabios poilsio akimirkos

2024 m.
baidarių sezonas
ATIDARYTAS!

Mums jau
17 metų!

Kontaktai

Mob.tel. +370 615 66 151
El.paštas: valdimantas7@gmail.com
Valdimantas Urbonavičius
www.papartis.com

Draugai

laivas2